
SuperBrugsen
Kahlúa
KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
141,43 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Bilka70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cremeshots mix · Bilka10 cl49,00 kr490,00 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Maloneys Irish Cream · Min Købmand70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- Cremelikør m. karamalsmag · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BAILEY'S LIKØR 70 CL 17% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Baileys Irish Cream 17% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Baileys Salted Caramel 17 · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Baileys Chocolate 15,7% · MENY50 cl99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. pistacie · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. limoncino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. cappuccino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Baileys Original · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og pistaciesmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. pistacie · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 15 dage. Gennemsnitsprisen for KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos SuperBrugsen er 99.00 kr og varierer fra 99.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 15 dage har Goma registreret prisdata for KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos SuperBrugsen i 2 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 2 prisregistreringer har KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% været markeret som tilbud 2 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 15 dage kan vi se følgende mønstre: KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 20 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.