
Kvickly
Kahlúa
KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
141,43 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Bilka70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Likør m. rabarber · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Likør m. pebermyntesmag · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Larrys Kakao Likør (17%) · Nemlig0.7 l81,95 kr117,07 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. kaffe · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. passionsfrugt og hyldeblomst · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Kaffelikør · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. rabarber · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. ingefær · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. eksotiske frugter · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Limoncino Limoncello Bottega · Nemlig0.5 l99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. salmiak · Bilka50 cl104,95 kr209,90 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Likør m. vanilje · Bilka35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos Kvickly koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 15 dage. Gennemsnitsprisen for KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos Kvickly er 99.00 kr og varierer fra 99.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 15 dage har Goma registreret prisdata for KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% hos Kvickly i 2 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 2 prisregistreringer har KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% været markeret som tilbud 2 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 15 dage kan vi se følgende mønstre: KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 20 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.