
MENY
Diageo Denmark
Baileys Irish Cream 17%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
142,79 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BAILEY'S LIKØR 70 CL 17% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Baileys Irish Cream 17% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- THE ORIGINAL IRISH CREAM 17% · REMA 100070 cl149,00 kr212,86 kr/liter
- Baileys Irish Cream 17% · Min Købmand70 l159,95 kr2,28 kr/liter
- Baileys Irish Cream 17% · Spar70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cremeshots mix · Bilka10 cl49,00 kr490,00 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl64,95 kr92,79 kr/liter
- Maloneys Irish Cream · Min Købmand70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- Cremelikør m. karamalsmag · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Kaffe cremelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Baileys Salted Caramel 17 · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Baileys Chocolate 15,7% · MENY50 cl99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. pistacie · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. limoncino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør m. cappuccino · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Baileys Original · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Cremelikør · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og pistaciesmag · Bilka50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Bilka70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. hvid chokolade- og hindbærsmag · Føtex50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Cremelikør m. saltkaramel · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Cremelikør m. pistacie · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Baileys Irish Cream 17% hos MENY koster typisk 174.95 kr, men er lige nu på tilbud til 99.95 kr, hvilket giver en besparelse på 43%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Baileys Irish Cream 17% hos MENY er 135.55 kr og varierer fra 85.00 kr til 159.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Baileys Irish Cream 17% hos MENY i 345 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 75% af tiden. Ud af de 345 prisregistreringer har Baileys Irish Cream 17% været markeret som tilbud 110 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 32% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Baileys Irish Cream 17% har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Baileys Irish Cream 17% er ofte på tilbud (32% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.