Føtex
Smirnoff
Smirnoff Ice Green Apple
0.28 l
67,68 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi66 kcal
| Energi | 275 kJ / 66 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
mousserende drink med smirnoff no. 21 premium vodka (10,6%), æblearoma og med farvestoffer
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Ice Green Apple · Føtex0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Green Apple · Bilka0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Green Apple · MENY27.5 ml25,00 kr909,09 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Ice Green Apple hos Føtex koster 18.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 240 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Ice Green Apple hos Føtex er 16.87 kr og varierer fra 12.00 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 240 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Ice Green Apple hos Føtex i 240 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 240 prisregistreringer har Smirnoff Ice Green Apple været markeret som tilbud 76 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 32% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 240 dage kan vi se følgende mønstre: Smirnoff Ice Green Apple har været på tilbud hos Føtex i maj, juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 39 dage. Der går typisk 3 dage mellem hver tilbudsperiode. Smirnoff Ice Green Apple er ofte på tilbud (32% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 64 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.