
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi275 kJ
| Energi | 275 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Ice Green Apple · Bilka0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Green Apple · Føtex0.28 l18,95 kr67,68 kr/liter
- Smirnoff Ice Green Apple · MENY27.5 ml25,00 kr909,09 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Ice Green Apple hos MENY koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 145 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Ice Green Apple hos MENY er 24.48 kr og varierer fra 19.95 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 145 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Ice Green Apple hos MENY i 116 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 80% af tiden. Ud af de 116 prisregistreringer har Smirnoff Ice Green Apple aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Smirnoff Ice Green Apple kan købes hos MENY til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 167 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.