Føtex
Domestos
Toiletrens lime
5 stk
6,39 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Toiletrens lime · Føtex5 stk31,95 kr6,39 kr/stk
- Toiletrens lime · Bilka5 stk31,95 kr6,39 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- RENGØRING CITRUS · REMA 10001 l8,24 kr8,24 kr/liter
- Toiletrens Floral Fresh · Bilka750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- Toiletblok Magnolia · Bilka55 g10,00 kr181,82 kr/kg
- WC RENS · REMA 10001 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Fp Toilet Rens · MENY1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Netto1 l11,20 kr11,20 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex1 l11,25 kr11,25 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens Active · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens Lemon · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- WC RENS · REMA 1000750 ml14,95 kr19,93 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens citron · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens lavendel · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Hello sensitive wc rens 750 ml · Netto750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens Gel Ocean · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Toiletrens lime hos Føtex koster 31.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 23. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 436 dage. Gennemsnitsprisen for Toiletrens lime hos Føtex er 28.24 kr og varierer fra 25.00 kr til 31.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 436 dage har Goma registreret prisdata for Toiletrens lime hos Føtex i 417 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Toiletrens lime været markeret som tilbud 20 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 436 dage kan vi se følgende mønstre: Toiletrens lime har været på tilbud hos Føtex i februar, marts og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 61 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 197 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.