
Kvickly
Grand
GRAND MARNIER RØD 35 CL 40%
35 cl
Tilbuddet udløber i dag
368,57 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% · Kvickly35 cl129,00 kr368,57 kr/liter
- GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% · SuperBrugsen35 cl129,00 kr368,57 kr/liter
- Likør m. appelsin · Bilka35 cl144,95 kr414,14 kr/liter
- Grand Marnier Rouge · MENY35 cl169,95 kr485,57 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Likør m. rabarber · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Likør m. pebermyntesmag · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Larrys Kakao Likør (17%) · Nemlig0.7 l81,95 kr117,07 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. kaffe · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. passionsfrugt og hyldeblomst · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Kaffelikør · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. rabarber · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. ingefær · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. eksotiske frugter · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Limoncino Limoncello Bottega · Nemlig0.5 l99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. salmiak · Bilka50 cl104,95 kr209,90 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% hos Kvickly koster 129.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% hos Kvickly er 121.33 kr og varierer fra 119.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% hos Kvickly i 48 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 48 prisregistreringer har GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% været markeret som tilbud 48 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, april, maj, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). GRAND MARNIER RØD 35 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.