
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP MILLIONBØF · Kvickly350 g16,00 kr45,71 kr/kg
- COOP MILLIONBØF · SuperBrugsen350 g16,00 kr45,71 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Millionbøf 350 G · Løvbjerg350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- Millionbøf m. kartoffelmos · Netto350 g20,00 kr57,14 kr/kg
- MILLIONBØF · REMA 1000350 g23,95 kr68,43 kr/kg
- Millionbøf · Nemlig350 g24,72 kr70,63 kr/kg
- Millionbøf m. kartoffelmos · Bilka350 g25,00 kr71,43 kr/kg
- Millionbøf m. kartoffelmos · Føtex350 g27,50 kr78,57 kr/kg
- Millionbøf 350 G · MENY350 g39,95 kr114,14 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP MILLIONBØF hos Kvickly koster 16.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 133 dage. Gennemsnitsprisen for COOP MILLIONBØF hos Kvickly er 19.17 kr og varierer fra 16.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 133 dage har Goma registreret prisdata for COOP MILLIONBØF hos Kvickly i 24 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 18% af tiden. Ud af de 24 prisregistreringer har COOP MILLIONBØF været markeret som tilbud 24 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 133 dage kan vi se følgende mønstre: COOP MILLIONBØF har været på tilbud hos Kvickly i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 135 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 139 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). COOP MILLIONBØF er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.