
Kvickly
Ricarico
RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14%
450 cl
Tilbuddet udløber i dag
11,11 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · Kvickly450 cl50,00 kr11,11 kr/liter
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · 365discount75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos Kvickly koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos Kvickly er 94.69 kr og varierer fra 40.00 kr til 299.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos Kvickly i 49 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 49 prisregistreringer har RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% været markeret som tilbud 49 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% har været på tilbud hos Kvickly i februar, marts, april, maj, juli, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 376 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 381 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.