
365discount
Ricarico
RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14%
75 cl
Tilbuddet udløber onsdag
78,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · Kvickly450 cl50,00 kr11,11 kr/liter
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% · 365discount75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Netto75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos 365discount koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 364 dage. Gennemsnitsprisen for RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos 365discount er 49.14 kr og varierer fra 40.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 364 dage har Goma registreret prisdata for RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% hos 365discount i 44 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 44 prisregistreringer har RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% været markeret som tilbud 44 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 364 dage kan vi se følgende mønstre: RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, maj, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 372 dage. RICARICO PRESTIGE IT 75 CL 14% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.