
Kvickly
La
LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Ravnsborg Rød Ale øko · Bilka0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- REFSVINDINGE ALE NO 16 FL 50 CL 5,7% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Ale · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ale · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ale No. 16 · Bilka0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Ale No. 16 · Føtex0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Ale No. 16 5,7% · MENY50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Ale No. 16 5,7% · Spar50 cl25,00 kr50,00 kr/liter
- Stepping Stone Blikfang · Bilka0.44 l25,95 kr58,98 kr/liter
- Willemøs Ale 5,2% · MENY50 cl26,95 kr53,90 kr/liter
- Belgian Golden Ale · Bilka0.33 l30,00 kr90,91 kr/liter
- Belgian Golden Ale · Føtex0.33 l31,00 kr93,94 kr/liter
- Jacobsen BARBARAS · Nemlig0.75 l36,75 kr49,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 238 dage. Gennemsnitsprisen for LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% hos Kvickly er 35.00 kr og varierer fra 35.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 238 dage har Goma registreret prisdata for LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% hos Kvickly i 15 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 15 prisregistreringer har LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% været markeret som tilbud 15 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 238 dage kan vi se følgende mønstre: LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 240 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 245 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LA TRAPPE QUADRUPEL 75 CL FL 10% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.