
Lidl
Skovlyst
SKOVLYST Ahornbryg
50 cl
Tilbuddet udløber lørdag
20,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SKOVLYST Ahornbryg · Lidl50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- KONGENS BRYG 1,7% · REMA 100033 cl5,75 kr17,42 kr/liter
- Carl's Special · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Carl's Special · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Carlsberg Nordlyst 2,5% · MENY33 cl8,25 kr25,00 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Bilka0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Kb Juleøl · Min Købmand10,95 kr
- Nordlyst · Bilka0.33 l11,00 kr33,33 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Nordlyst · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Porse Guld · Føtex0.33 l12,50 kr37,88 kr/liter
- Tuborg Grøn Sunsæt · Bilka0.5 l14,95 kr29,90 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Peroni chill lemon · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- GUINNESS 4,2% · REMA 100044 cl16,95 kr38,52 kr/liter
- NældeBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SKOVLYST Ahornbryg hos Lidl koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 27. september 2026, hvilket dækker over en periode på 210 dage. Gennemsnitsprisen for SKOVLYST Ahornbryg hos Lidl er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 210 dage har Goma registreret prisdata for SKOVLYST Ahornbryg hos Lidl i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 2% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har SKOVLYST Ahornbryg været markeret som tilbud 4 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 210 dage kan vi se følgende mønstre: SKOVLYST Ahornbryg har været på tilbud hos Lidl i marts og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 208 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 211 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). SKOVLYST Ahornbryg er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.