
Lidl
Ribena
RIBENA Saftevand
850.1 ml
Tilbuddet udløber lørdag
29,35 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RIBENA Saftevand · Lidl850.1 ml24,95 kr29,35 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Frugtdrik m. solbær øko · Føtex0.85 l10,00 kr11,76 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK SOLBÆR DRIK 50 CL/2,5 L · 365discount50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- RIBENA SOLBÆR LIGHT 85 CL / · Brugsen85 cl20,00 kr23,53 kr/liter
- Rynkeby Tørst Solbær Øko · MENY85 cl21,95 kr25,82 kr/liter
- RIBENA · REMA 100085 cl24,95 kr29,35 kr/liter
- Solbærdrik til opblanding · Netto5.1 L.B27,00 kr
- Solbærlæskedrik light · Nemlig1 l28,50 kr28,50 kr/liter
- RIBENA · REMA 100085 cl36,50 kr42,94 kr/liter
- Solbærdrik Light · Nemlig0.85 l36,50 kr42,94 kr/liter
- Solbærdrik til opblanding light · Bilka37,95 kr
- Frugt- og bærdrik til opblanding · Bilka37,95 kr
- Solbærdrik til opblanding · Bilka37,95 kr
- Solbærdrik til opblanding light · Føtex37,95 kr
- Frugt- og bærdrik til opblanding · Føtex37,95 kr
- Ribena Solbær Original · MENY850 ml38,95 kr45,82 kr/liter
- Ribena Blandet Bær & Frugt · Spar850 ml38,95 kr45,82 kr/liter
- Ribena Solbær Light · MENY850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Blandet Bær & Frugt · MENY850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Light · Spar850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Solbær light t. opblanding, Ribena · Wolt Market850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Solbær original t. opblanding, Ribena · Wolt Market850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Light · Min Købmand850 l42,95 kr0,05 kr/liter
- Ribena Solbær Original · Min Købmand850 ml42,95 kr50,53 kr/liter
- Ribena Blandet Bær & Frugt · Min Købmand850 ml42,95 kr50,53 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RIBENA Saftevand hos Lidl koster 24.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 27. september 2026, hvilket dækker over en periode på 147 dage. Gennemsnitsprisen for RIBENA Saftevand hos Lidl er 24.99 kr og varierer fra 24.95 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 147 dage har Goma registreret prisdata for RIBENA Saftevand hos Lidl i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 5% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har RIBENA Saftevand været markeret som tilbud 8 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 147 dage kan vi se følgende mønstre: RIBENA Saftevand har været på tilbud hos Lidl i maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 149 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 151 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). RIBENA Saftevand er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.