Wolt Market
Ribena
Solbær original t. opblanding, Ribena
850 ml
47,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Sukker, vand, 30% solbærsaft fra koncentrat, farve (anthocyaniner), syre (citronsyre), konserveringsmidler (kaliumsorbat, NATRIUMDISULFIT), antioxidant (ascorbinsyre).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RIBENA SOLBÆR ORIGINAL 85 CL/5,1 L · Brugsen85 cl20,00 kr23,53 kr/liter
- RIBENA · REMA 100085 cl24,95 kr29,35 kr/liter
- Solbærdrik · Nemlig0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Solbærdrik til opblanding · Bilka37,95 kr
- Solbærdrik til opblanding · Føtex37,95 kr
- Ribena Solbær Original · MENY850 ml38,95 kr45,82 kr/liter
- Solbær original t. opblanding, Ribena · Wolt Market850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Original · Spar850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Original · Min Købmand850 ml42,95 kr50,53 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Frugtdrik m. solbær øko · Føtex0.85 l10,00 kr11,76 kr/liter
- RIBENA SOLBÆR LIGHT 85 CL / · Brugsen85 cl20,00 kr23,53 kr/liter
- Rynkeby Tørst Solbær Øko · MENY85 cl21,95 kr25,82 kr/liter
- RIBENA Saftevand · Lidl850.1 ml24,95 kr29,35 kr/liter
- Solbærlæskedrik light · Nemlig1 l28,50 kr28,50 kr/liter
- RIBENA · REMA 100085 cl36,50 kr42,94 kr/liter
- Solbærdrik Light · Nemlig0.85 l36,50 kr42,94 kr/liter
- Solbærdrik til opblanding light · Bilka37,95 kr
- Frugt- og bærdrik til opblanding · Bilka37,95 kr
- Solbærdrik til opblanding light · Føtex37,95 kr
- Frugt- og bærdrik til opblanding · Føtex37,95 kr
- Ribena Blandet Bær & Frugt · Spar850 ml38,95 kr45,82 kr/liter
- Ribena Solbær Light · MENY850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Blandet Bær & Frugt · MENY850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Light · Spar850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Solbær light t. opblanding, Ribena · Wolt Market850 ml39,95 kr47,00 kr/liter
- Ribena Solbær Light · Min Købmand850 l42,95 kr0,05 kr/liter
- Ribena Blandet Bær & Frugt · Min Købmand850 ml42,95 kr50,53 kr/liter
- Teisseire Solbær · MENY600 ml49,95 kr83,25 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Solbær original t. opblanding, Ribena hos Wolt Market koster 39.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 150 dage. Gennemsnitsprisen for Solbær original t. opblanding, Ribena hos Wolt Market er 38.15 kr og varierer fra 29.00 kr til 41.45 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 150 dage har Goma registreret prisdata for Solbær original t. opblanding, Ribena hos Wolt Market i 156 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 156 prisregistreringer har Solbær original t. opblanding, Ribena været markeret som tilbud 21 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 150 dage kan vi se følgende mønstre: Solbær original t. opblanding, Ribena har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 25 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.