
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kartofler 4kg · Lidl4 kg20,00 kr5,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- LØSE KARTOFLER · REMA 10000.07 kg0,63 kr9,00 kr/kg
- SANDERUMGAARD KART. · REMA 10001 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Power kartofler · Bilka900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- Halloweenkartofler · Lidl450 g12,00 kr26,67 kr/kg
- Power kartofler · Netto900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- KARTOF. LAMMEFJORD 2 KG. I POSE · Løvbjerg2 kg14,99 kr7,50 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · Kvickly650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · SuperBrugsen650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- Kartofler · Bilka2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Føtex700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · MENY2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Babykartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · Netto2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler øko. · Wolt Market1 kg18,00 kr18,00 kr/kg
- Kartofler · Føtex2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Kartofler Til Mos · MENY2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Lammefjordskartofler · Netto1.5 kg20,00 kr13,33 kr/kg
- Kartofler · Spar1 kg20,00 kr20,00 kr/kg
- Kartofler Små Hurtige · Min Købmand21,00 kr
- Kart Antonia · MENY1.5 kg22,00 kr14,67 kr/kg
- Kartofler Antonia · Spar1.5 kg22,95 kr15,30 kr/kg
- Kart Antonia Gestus · Min Købmand1.5 g24,00 kr16.000,00 kr/kg
- Kartofler · Nemlig2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kartofler 4kg hos Lidl koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 4 dage. Gennemsnitsprisen for Kartofler 4kg hos Lidl er 20.00 kr og varierer fra 20.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 4 dage har Goma registreret prisdata for Kartofler 4kg hos Lidl i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har Kartofler 4kg været markeret som tilbud 4 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 4 dage kan vi se følgende mønstre: Kartofler 4kg har været på tilbud hos Lidl i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 5 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). Kartofler 4kg er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.