
Løvbjerg
FRUGT & GRØNT FÆLLES
LØG 2 KG. I NET
2 kg
Tilbuddet udløber i dag
6,50 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LØG 2 KG. I NET · Løvbjerg2 kg12,99 kr6,50 kr/kg
- Løg · Bilka2 kg15,00 kr7,50 kr/kg
- Løg 2 Kg. · MENY2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
- Løg 7 X 2 Kg Dk · Min Købmand2 kg24,95 kr12,48 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Slagter Løg Zittauer · Nemlig1 stk5,00 kr5,00 kr/stk
- LØG · REMA 10001 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg · Bilka1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg · Føtex1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg 1 Kg. · MENY1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg Zittauer · Nemlig1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg · Netto1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg 1 Kg · Spar1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Løg · Wolt Market1 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- LØG 2 KG. I NET · Løvbjerg2 kg12,99 kr6,50 kr/kg
- COOP LØG KL 1 6080 MM · Kvickly1.5 kg15,00 kr10,00 kr/kg
- COOP LØG KL 1 6080 MM · SuperBrugsen1.5 kg15,00 kr10,00 kr/kg
- Løg Mix · MENY16,00 kr
- Løg øko. · Wolt Market750 g16,00 kr21,33 kr/kg
- Løg Gestus · Min Købmand1 kg18,00 kr18,00 kr/kg
- Løg Zittauer · Nemlig2 kg23,25 kr11,63 kr/kg
- Salatløg · MENY400 g26,00 kr65,00 kr/kg
- Løg Roscoff · Nemlig1 kg40,00 kr40,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LØG 2 KG. I NET hos Løvbjerg koster 12.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. november 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 25. september 2026, hvilket dækker over en periode på 324 dage. Gennemsnitsprisen for LØG 2 KG. I NET hos Løvbjerg er 12.99 kr og varierer fra 12.99 kr til 12.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 324 dage har Goma registreret prisdata for LØG 2 KG. I NET hos Løvbjerg i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 3% af tiden. Ud af de 9 prisregistreringer har LØG 2 KG. I NET været markeret som tilbud 9 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 324 dage kan vi se følgende mønstre: LØG 2 KG. I NET har været på tilbud hos Løvbjerg i august, september og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 324 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 329 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LØG 2 KG. I NET er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.