
Løvbjerg
Dolmio
Dolmio Lagsagne Creamy
400 g
Tilbuddet udløber i dag
49,98 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Dolmio Lagsagne Creamy · Løvbjerg400 g19,99 kr49,97 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Lasagne kit · Bilka270 g16,50 kr61,11 kr/kg
- Lasagne kit · Føtex270 g16,50 kr61,11 kr/kg
- Snack Cup Lasagne Style pastaret · Bilka68 g18,18 kr267,35 kr/kg
- Snack Cup Lasagne Style pastaret · Føtex68 g18,18 kr267,35 kr/kg
- ITALIAN LASAGNE · REMA 1000262 g19,95 kr76,15 kr/kg
- Lasagne kit · Nemlig262 g19,95 kr76,15 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Tomato · Løvbjerg400 g19,99 kr49,97 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Bilka262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- KNORR MK LASAGNE 262 G · Kvickly262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · Spar440 g22,00 kr50,00 kr/kg
- KNORR MK LASAGNE 262 G · SuperBrugsen262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Føtex262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · MENY262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · Min Købmand262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · Spar262 g26,00 kr99,24 kr/kg
- Lasagne plantebaseret · Nemlig400 g29,50 kr73,75 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Tomato · MENY450 g34,95 kr77,67 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · MENY440 g34,95 kr79,43 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · Min Købmand440 g34,95 kr79,43 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Netto262 g34,95 kr133,40 kr/kg
- Dinner Kit Lasagne, Knorr, · Wolt Market262 g35,50 kr135,50 kr/kg
- Sauce t. lasagne creamy , Dolmio · Wolt Market440 g36,50 kr82,95 kr/kg
- Lasagne bolognese, Giovanni Rana · Wolt Market350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Lasagne m. Ricotta & Spinat, Giovanni Rana · Wolt Market350 g39,95 kr114,14 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Dolmio Lagsagne Creamy hos Løvbjerg koster 19.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 7 dage. Gennemsnitsprisen for Dolmio Lagsagne Creamy hos Løvbjerg er 19.99 kr og varierer fra 19.99 kr til 19.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 7 dage har Goma registreret prisdata for Dolmio Lagsagne Creamy hos Løvbjerg i 7 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 7 prisregistreringer har Dolmio Lagsagne Creamy været markeret som tilbud 7 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 7 dage kan vi se følgende mønstre: Dolmio Lagsagne Creamy har været på tilbud hos Løvbjerg i september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Dolmio Lagsagne Creamy er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.