
SuperBrugsen
Knorr
KNORR MK LASAGNE 262 G
262 g
Tilbuddet udløber i dag
83,97 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ITALIAN LASAGNE · REMA 1000262 g19,95 kr76,15 kr/kg
- Lasagne kit · Nemlig262 g19,95 kr76,15 kr/kg
- KNORR MK LASAGNE 262 G · SuperBrugsen262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Bilka262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- KNORR MK LASAGNE 262 G · Kvickly262 g22,00 kr83,97 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Føtex262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · MENY262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · Min Købmand262 g24,00 kr91,60 kr/kg
- Knorr Lasagne · Spar262 g26,00 kr99,24 kr/kg
- Dinner Kit lasagne · Netto262 g34,95 kr133,40 kr/kg
- Dinner Kit Lasagne, Knorr, · Wolt Market262 g35,50 kr135,50 kr/kg
- Fuldkornslasagne · Nemlig265 g36,75 kr138,68 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Lasagne kit · Bilka270 g16,50 kr61,11 kr/kg
- Lasagne kit · Føtex270 g16,50 kr61,11 kr/kg
- Snack Cup Lasagne Style pastaret · Bilka68 g18,18 kr267,35 kr/kg
- Snack Cup Lasagne Style pastaret · Føtex68 g18,18 kr267,35 kr/kg
- Sauce t. lasagne creamy , Dolmio · Løvbjerg400 g19,99 kr49,97 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Tomato · Løvbjerg400 g19,99 kr49,97 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · Spar440 g22,00 kr50,00 kr/kg
- Lasagne plantebaseret · Nemlig400 g29,50 kr73,75 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Tomato · MENY450 g34,95 kr77,67 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · MENY440 g34,95 kr79,43 kr/kg
- Dolmio Lagsagne Creamy · Min Købmand440 g34,95 kr79,43 kr/kg
- Sauce t. lasagne creamy , Dolmio · Wolt Market440 g36,50 kr82,95 kr/kg
- Lasagne bolognese, Giovanni Rana · Wolt Market350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Lasagne m. Ricotta & Spinat, Giovanni Rana · Wolt Market350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Dinner Kit Family lasagne · Bilka350 g47,95 kr137,00 kr/kg
- Dinner Kit Family lasagne · Føtex350 g47,95 kr137,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KNORR MK LASAGNE 262 G hos SuperBrugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for KNORR MK LASAGNE 262 G hos SuperBrugsen er 20.31 kr og varierer fra 18.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for KNORR MK LASAGNE 262 G hos SuperBrugsen i 32 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 32 prisregistreringer har KNORR MK LASAGNE 262 G været markeret som tilbud 32 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: KNORR MK LASAGNE 262 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, maj, juni, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). KNORR MK LASAGNE 262 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.