
Løvbjerg
Cheasy
Fraiche 5% 500 g, Cheasy
500 g
Tilbuddet udløber i dag
33,98 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Fraiche 5% 500 g, Cheasy · Løvbjerg500 g16,99 kr33,98 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- CHEASY FRAICHE 5% · REMA 1000250 g10,95 kr43,80 kr/kg
- Fraiche 5% fedt · Netto250 g11,75 kr47,00 kr/kg
- Fraiche 5% fedt · Bilka250 g14,25 kr57,00 kr/kg
- Fraiche 5% fedt · Føtex250 g14,25 kr57,00 kr/kg
- COOP FRAICHE 6% · Brugsen500 g15,00 kr30,00 kr/kg
- Fraiche 5% · Nemlig250 g15,25 kr61,00 kr/kg
- CHEASY FRAICHE 5% · Løvbjerg500 g16,99 kr33,98 kr/kg
- CHEASY FRAICHE 5% · Løvbjerg500 g16,99 kr33,98 kr/kg
- Fraiche 5% 250 g, Cheasy · Wolt Market250 g17,95 kr71,80 kr/kg
- Fraiche 5% · Nemlig500 g21,90 kr43,80 kr/kg
- Fraiche 5% 500 g, Cheasy · Wolt Market500 g23,95 kr47,90 kr/kg
- Cheasy Fraiche 5% · Spar500 g24,95 kr49,90 kr/kg
- Cheasy Fraiche 5% · MENY500 g26,50 kr53,00 kr/kg
- Cheasy Fraiche 5% · Min Købmand500 g26,50 kr53,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fraiche 5% 500 g, Cheasy hos Løvbjerg koster 16.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Fraiche 5% 500 g, Cheasy hos Løvbjerg er 16.99 kr og varierer fra 16.99 kr til 16.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Fraiche 5% 500 g, Cheasy hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Fraiche 5% 500 g, Cheasy været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Fraiche 5% 500 g, Cheasy har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Fraiche 5% 500 g, Cheasy er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.