
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vådservietter · Bilka56 stk13,04 kr0,23 kr/stk
- Vådservietter · Bilka56 stk13,85 kr0,25 kr/stk
- Vådservietter · Føtex56 stk14,05 kr0,25 kr/stk
- Vådservietter · Nemlig56 stk14,75 kr0,26 kr/stk
- Huggies Wipes Pure 56 Stk. · MENY56 stk30,00 kr0,54 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Vådservietter · Bilka25 stk5,10 kr0,20 kr/stk
- Vådservietter · Føtex25 stk5,10 kr0,20 kr/stk
- Vådeservietter · Netto25 stk5,25 kr0,21 kr/stk
- Vådservietter · Føtex100 stk9,00 kr0,09 kr/stk
- Vådservietter · Netto100 stk9,00 kr0,09 kr/stk
- VÅDSERVIETTER · REMA 1000100 stk9,95 kr0,10 kr/stk
- Babyvådservietter · Lidl100 stk9,95 kr0,10 kr/stk
- Gb Vådservietter Baby · MENY100 stk11,95 kr0,12 kr/stk
- Vådservietter · Bilka100 stk12,00 kr0,12 kr/stk
- Gb Vådservietter Baby · Spar100 stk12,00 kr0,12 kr/stk
- Vådeservietter · Netto54 stk12,25 kr0,23 kr/stk
- Vådservietter · Føtex56 stk13,04 kr0,23 kr/stk
- Vådservietter · Bilka54 stk13,50 kr0,25 kr/stk
- Vådservietter · Føtex54 stk13,50 kr0,25 kr/stk
- Gb Vådservietter Baby 3X12 · Min Købmand36 stk15,95 kr0,44 kr/stk
- Gb Vådservietter Baby · Min Købmand100 stk15,95 kr0,16 kr/stk
- Vådservietter, Grøn Balance · Wolt Market505 g15,95 kr31,58 kr/kg
- Gb Premium Baby Wipes · MENY56 stk16,95 kr0,30 kr/stk
- Vådservietter · Bilka64 stk17,05 kr0,27 kr/stk
- Vådservietter · Føtex64 stk17,05 kr0,27 kr/stk
- Vådservietter, Libero · Wolt Market64 stk17,50 kr0,27 kr/stk
- Gb Vådservietter Baby 3X12 · MENY36 stk17,54 kr0,49 kr/stk
- Vådservietter t. baby luksus, Grøn Balance · Wolt Market408 g17,95 kr44,00 kr/kg
- Gb Luksus Vådserv. Baby · Min Købmand56 stk19,99 kr0,36 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Huggies Wipes Pure 56 Stk. hos MENY koster 30.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 445 dage. Gennemsnitsprisen for Huggies Wipes Pure 56 Stk. hos MENY er 21.09 kr og varierer fra 14.95 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 445 dage har Goma registreret prisdata for Huggies Wipes Pure 56 Stk. hos MENY i 175 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 39% af tiden. Ud af de 175 prisregistreringer har Huggies Wipes Pure 56 Stk. aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Huggies Wipes Pure 56 Stk. kan købes hos MENY til 30 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 31 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.