
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- The Orgiginal Rosé · Bilka75 cl57,95 kr77,27 kr/liter
- The Orgiginal Rosé · Føtex75 cl57,95 kr77,27 kr/liter
- The Orgiginal Rosé · Netto75 cl57,95 kr77,27 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl62,83 kr83,77 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Mateus Rose · MENY75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl71,76 kr95,68 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Rosé · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Pays d'Oc Rosé · Bilka75 cl91,11 kr121,48 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Reserva Rosé · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Mateus Rose hos MENY koster 69.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Mateus Rose hos MENY er 68.50 kr og varierer fra 64.95 kr til 81.51 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Mateus Rose hos MENY i 400 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Mateus Rose aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Mateus Rose kan købes hos MENY til 70 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 165 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.