
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi39 kcal
| Energi | 39 kcal |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak · Min Købmand33 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Heineken (4,7%) · Nemlig0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig5.94 l88,00 kr14,81 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- HARBOE PILSNER 4,6% · REMA 100050 cl5,00 kr10,00 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos MENY koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos MENY er 9.12 kr og varierer fra 7.95 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos MENY i 325 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 71% af tiden. Ud af de 325 prisregistreringer har Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak kan købes hos MENY til 10 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 243 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.