
Min Købmand
Royal Unibrew
Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak
33 cl
42,42 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi39 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 39 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 3 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, humleekstrakt.
Allergener
Byg (glutenholdigt korn), Glutenholdigt korn
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak · Min Købmand33 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Heineken (4,7%) · Nemlig0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig5.94 l88,00 kr14,81 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- HARBOE PILSNER 4,6% · REMA 100050 cl5,00 kr10,00 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos Min Købmand koster 14.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 151 dage. Gennemsnitsprisen for Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos Min Købmand er 11.94 kr og varierer fra 9.95 kr til 14.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 151 dage har Goma registreret prisdata for Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak hos Min Købmand i 126 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 83% af tiden. Ud af de 126 prisregistreringer har Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Heineken 33cl Ds 4,6% 6pak kan købes hos Min Købmand til 14 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 243 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.