
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TOTDY VHS HOLIDAY REWIND 44 CL DS 8% · Kvickly44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- TOTDY VHS HOLIDAY REWIND 44 CL DS 8% · SuperBrugsen44 cl30,00 kr68,18 kr/liter
- Holiday Rewind 8,0% · MENY44 cl39,95 kr90,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Carl's Special · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Carl's Special · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Carlsberg Nordlyst 2,5% · MENY33 cl8,25 kr25,00 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Bilka0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Carls Special 6-pak.hi-con · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Kb Juleøl · Min Købmand10,95 kr
- Nordlyst · Bilka0.33 l11,00 kr33,33 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Nordlyst · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Porse Guld · Føtex0.33 l12,50 kr37,88 kr/liter
- Tuborg Grøn Sunsæt · Bilka0.5 l14,95 kr29,90 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Peroni chill lemon · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- NældeBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- ÆRØ HERTUG HANS NO5 VALNØD 50 CL FL 7% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Holiday Rewind 8,0% hos MENY koster 39.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 397 dage. Gennemsnitsprisen for Holiday Rewind 8,0% hos MENY er 49.23 kr og varierer fra 39.95 kr til 100.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 397 dage har Goma registreret prisdata for Holiday Rewind 8,0% hos MENY i 233 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 59% af tiden. Ud af de 233 prisregistreringer har Holiday Rewind 8,0% været markeret som tilbud 36 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 397 dage kan vi se følgende mønstre: Holiday Rewind 8,0% har været på tilbud hos MENY i maj, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 68 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.