
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cocktail m. vodka og lime · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cocktail m. vodka og lime · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Vodka & Lime 5,5%, Royal Club · Wolt Market330 ml18,50 kr56,06 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · MENY33 cl19,50 kr59,09 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · Min Købmand33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · Spar33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Royal Club Vodka/lime hos MENY koster 19.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 159 dage. Gennemsnitsprisen for Royal Club Vodka/lime hos MENY er 16.29 kr og varierer fra 9.95 kr til 19.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 159 dage har Goma registreret prisdata for Royal Club Vodka/lime hos MENY i 152 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 152 prisregistreringer har Royal Club Vodka/lime været markeret som tilbud 36 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 24% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 159 dage kan vi se følgende mønstre: Royal Club Vodka/lime har været på tilbud hos MENY i maj, juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Royal Club Vodka/lime er ofte på tilbud (24% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.