Wolt Market
Royal Club
Vodka & Lime 5,5%, Royal Club
330 ml
56,06 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi60 kcalFedt0 gSukker6,8 gProtein0 g
| Energi | 240 kJ / 60 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 6,8 g |
| - heraf sukkerarter | 6,8 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, vodka, kuldioxid, surhedsregulerende middel (E330), aromaer, stabilisatorer (E414, E445), farvestoffer (E161b, E131)
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cocktail m. vodka og lime · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cocktail m. vodka og lime · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Vodka & Lime 5,5%, Royal Club · Wolt Market330 ml18,50 kr56,06 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · MENY33 cl19,50 kr59,09 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · Min Købmand33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- Royal Club Vodka/lime · Spar33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vodka & Lime 5,5%, Royal Club hos Wolt Market koster 18.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Vodka & Lime 5,5%, Royal Club hos Wolt Market er 18.84 kr og varierer fra 15.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Vodka & Lime 5,5%, Royal Club hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Vodka & Lime 5,5%, Royal Club været markeret som tilbud 11 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Vodka & Lime 5,5%, Royal Club har været på tilbud hos Wolt Market i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 32 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.