
MENY
Essity Denmark
Libero Comfort (4) 7-12 Kg
37 stk
Tilbuddet udløber i dag
2,03 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 4 7-12 kg · Føtex37 stk53,00 kr1,43 kr/stk
- Libero Comfort (4) 7-12 Kg · MENY37 stk75,00 kr2,03 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Bilka37 stk83,98 kr2,27 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MAXI BLEER · REMA 100050 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · MENY50 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Bleer maxi str. 4 · Nemlig50 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg - 50 stk · Bilka50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg - 50 stk · Føtex50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg · Netto50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · Spar50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4, Grøn Balance · Wolt Market50 stk63,95 kr1,28 kr/stk
- Libero Touch Open Str 4 · Spar36 stk75,00 kr2,08 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Føtex36 stk79,00 kr2,19 kr/stk
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · Min Købmand50 stk82,95 kr1,66 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Bilka36 stk85,00 kr2,36 kr/stk
- Libero Touch Open Str 4 · MENY36 stk104,98 kr2,92 kr/stk
- Bleer str. 4, Libero Touch · Wolt Market36 stk115,50 kr3,21 kr/stk
- Libero bleer str. 4 7-10 kg - 99 stk · Bilka99 stk165,00 kr1,67 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Comfort (4) 7-12 Kg hos MENY koster typisk 89.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 17%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 23. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 435 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Comfort (4) 7-12 Kg hos MENY er 77.79 kr og varierer fra 65.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 435 dage har Goma registreret prisdata for Libero Comfort (4) 7-12 Kg hos MENY i 154 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 35% af tiden. Ud af de 154 prisregistreringer har Libero Comfort (4) 7-12 Kg været markeret som tilbud 100 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 65% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 435 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Comfort (4) 7-12 Kg har været på tilbud hos MENY i januar, februar, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 19 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Comfort (4) 7-12 Kg er ofte på tilbud (65% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.