
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · MENY50 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · Spar50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4, Grøn Balance · Wolt Market50 stk63,95 kr1,28 kr/stk
- Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg · Min Købmand50 stk82,95 kr1,66 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MAXI BLEER · REMA 100050 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Bleer maxi str. 4 · Nemlig50 stk49,00 kr0,98 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg - 50 stk · Bilka50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg - 50 stk · Føtex50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4 7-18 kg · Netto50 stk52,95 kr1,06 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Føtex37 stk53,00 kr1,43 kr/stk
- Libero Comfort (4) 7-12 Kg · MENY37 stk75,00 kr2,03 kr/stk
- Libero Touch Open Str 4 · Spar36 stk75,00 kr2,08 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Føtex36 stk79,00 kr2,19 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Bilka37 stk83,98 kr2,27 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg · Bilka36 stk85,00 kr2,36 kr/stk
- Libero Touch Open Str 4 · MENY36 stk104,98 kr2,92 kr/stk
- Bleer str. 4, Libero Touch · Wolt Market36 stk115,50 kr3,21 kr/stk
- Libero bleer str. 4 7-10 kg - 99 stk · Bilka99 stk165,00 kr1,67 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg hos Spar koster 52.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg hos Spar er 57.35 kr og varierer fra 47.60 kr til 60.40 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg hos Spar i 455 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg været markeret som tilbud 15 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg har været på tilbud hos Spar i maj og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 85 dage mellem hver tilbudsperiode. Gb Bleer Maxi Str4 7-16kg er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 43 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.