
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kaffelikør · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffelikør · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kaffelikør · Bilka70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
- Kaffelikør · Netto70 cl144,95 kr207,07 kr/liter
- Kaffelikør · Føtex70 cl149,00 kr212,86 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · MENY70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Min Købmand70 cl165,95 kr237,07 kr/liter
- Kahlua Original 16% · Wolt Market700 ml170,95 kr244,21 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Likør m. rabarber · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Likør m. pebermyntesmag · Bilka50 cl79,00 kr158,00 kr/liter
- Larrys Kakao Likør (17%) · Nemlig0.7 l81,95 kr117,07 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Likør m. kaffe · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. passionsfrugt og hyldeblomst · Bilka50 cl88,95 kr177,90 kr/liter
- Likør m. hyldeblomst · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. rabarber · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. ingefær · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Likør med æble- og vaniljesmag · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. citron · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Likør m. eksotiske frugter · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLÚA COFFEE CREAM 70 CL 17% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Limoncino Limoncello Bottega · Nemlig0.5 l99,95 kr199,90 kr/liter
- Cremelikør m. salmiak · Bilka50 cl104,95 kr209,90 kr/liter
- Likør m. citron · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Lillet Rosé likør · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Likør m. vanilje · Bilka35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Likør m. vanilje · Føtex35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kahlua Likør 16% hos MENY koster 159.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Kahlua Likør 16% hos MENY er 143.50 kr og varierer fra 99.95 kr til 159.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Kahlua Likør 16% hos MENY i 202 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 44% af tiden. Ud af de 202 prisregistreringer har Kahlua Likør 16% været markeret som tilbud 47 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Kahlua Likør 16% har været på tilbud hos MENY i januar, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 45 dage mellem hver tilbudsperiode. Kahlua Likør 16% er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 23 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.