
MENY
Sartirano Figli
Barbera Organic 2018 13,5
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
79,93 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barbera Organic 2018 13,5 · MENY75 cl59,95 kr79,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Barbera d'Asti · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ARALDICA 14,5% · REMA 100075 cl52,00 kr69,33 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Barbera d'Alba · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Barbera Appassimento · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Barbera D'alba 2016 14% · MENY75 cl100,95 kr134,60 kr/liter
- Barbera Albarizza 2013 14% · MENY75 cl104,95 kr139,93 kr/liter
- 🇮🇹IBarbera D'alba 14%, Sansilvestro · Wolt Market750 ml110,50 kr147,33 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Barbera 150 + 1 · Nemlig0.75 l124,95 kr166,60 kr/liter
- Barbera d'Asti · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barbera d'Asti · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Barbera d'Asti Tirteo · Nemlig0.75 l159,95 kr213,27 kr/liter
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig4.5 l479,70 kr106,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barbera Organic 2018 13,5 hos MENY koster typisk 94.95 kr, men er lige nu på tilbud til 59.95 kr, hvilket giver en besparelse på 37%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Barbera Organic 2018 13,5 hos MENY er 86.62 kr og varierer fra 59.95 kr til 125.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Barbera Organic 2018 13,5 hos MENY i 236 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 51% af tiden. Ud af de 236 prisregistreringer har Barbera Organic 2018 13,5 været markeret som tilbud 52 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 22% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Barbera Organic 2018 13,5 har været på tilbud hos MENY i januar, maj, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Barbera Organic 2018 13,5 er ofte på tilbud (22% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.