
Nemlig
Fratelli Rabino Barbera D'Alba
4.5 l
Tilbuddet udløber søndag
106,60 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig4.5 l479,70 kr106,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Barbera d'Asti · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ARALDICA 14,5% · REMA 100075 cl52,00 kr69,33 kr/liter
- Barbera Organic 2018 13,5 · MENY75 cl59,95 kr79,93 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Barbera d'Alba · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Barbera Appassimento · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Barbera D'alba 2016 14% · MENY75 cl100,95 kr134,60 kr/liter
- Barbera Albarizza 2013 14% · MENY75 cl104,95 kr139,93 kr/liter
- 🇮🇹IBarbera D'alba 14%, Sansilvestro · Wolt Market750 ml110,50 kr147,33 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Barbera 150 + 1 · Nemlig0.75 l124,95 kr166,60 kr/liter
- Barbera d'Asti · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barbera d'Asti · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Barbera d'Asti Tirteo · Nemlig0.75 l159,95 kr213,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fratelli Rabino Barbera D'Alba hos Nemlig koster 479.70 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Fratelli Rabino Barbera D'Alba hos Nemlig er 488.37 kr og varierer fra 359.70 kr til 899.70 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Fratelli Rabino Barbera D'Alba hos Nemlig i 450 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Fratelli Rabino Barbera D'Alba været markeret som tilbud 357 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Fratelli Rabino Barbera D'Alba har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 124 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 162 dage og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Der går typisk 5 dage mellem hver tilbudsperiode. Fratelli Rabino Barbera D'Alba er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.