Netto
Andre mærker
Barbera d'Asti
75 cl
66,67 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi82,5 kcalFedt0 gSukker0,1 gKulhydrat0,1 g
| Energi | 344,7 kJ / 82,5 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| - heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Barbera d'Asti · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Barbera Organic 2018 13,5 · MENY75 cl59,95 kr79,93 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- BARBERA D'ASTI SUPER ITALIEN 75 CL 14,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Barbera d'Alba · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Barbera Appassimento · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Barbera D'alba 2016 14% · MENY75 cl100,95 kr134,60 kr/liter
- Barbera Albarizza 2013 14% · MENY75 cl104,95 kr139,93 kr/liter
- 🇮🇹IBarbera D'alba 14%, Sansilvestro · Wolt Market750 ml110,50 kr147,33 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Bricco Angelini Barbera d'Alba · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Barbera 150 + 1 · Nemlig0.75 l124,95 kr166,60 kr/liter
- Barbera d'Asti · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Barbera d'Asti · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Barbera d'Asti Tirteo · Nemlig0.75 l159,95 kr213,27 kr/liter
- Fratelli Rabino Barbera D'Alba · Nemlig4.5 l479,70 kr106,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Barbera d'Asti hos Netto koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Barbera d'Asti hos Netto er 50.21 kr og varierer fra 39.00 kr til 53.31 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Barbera d'Asti hos Netto i 501 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Barbera d'Asti været markeret som tilbud 24 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Barbera d'Asti har været på tilbud hos Netto i maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 23 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.