
Min Købmand
Globus Wine
Todays Special White 14%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
60,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Todays Special White 14% · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Special White 14% · Spar75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- 🇮🇹Appassimento Bianco 14%, Today's Special · Wolt Market750 ml83,50 kr111,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Todays Special White 14% hos Min Købmand koster typisk 75.00 kr, men er lige nu på tilbud til 45.00 kr, hvilket giver en besparelse på 40%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 139 dage. Gennemsnitsprisen for Todays Special White 14% hos Min Købmand er 67.52 kr og varierer fra 45.00 kr til 77.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 139 dage har Goma registreret prisdata for Todays Special White 14% hos Min Købmand i 105 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 76% af tiden. Ud af de 105 prisregistreringer har Todays Special White 14% været markeret som tilbud 29 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 28% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 139 dage kan vi se følgende mønstre: Todays Special White 14% har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Todays Special White 14% er ofte på tilbud (28% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.