
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Shiraz & Merlot · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Shiraz & Merlot · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Shiraz & Merlot · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Silverboom Shiraz Mer. Res · Spar75 cl60,95 kr81,27 kr/liter
- Silverboom Shiraz Mer. 15S · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- Silverboom Shiraz Mer. · Min Købmand75 cl64,99 kr86,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Silverboom Shiraz Mer. hos Min Købmand koster 64.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 144 dage. Gennemsnitsprisen for Silverboom Shiraz Mer. hos Min Købmand er 62.16 kr og varierer fra 40.00 kr til 69.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 144 dage har Goma registreret prisdata for Silverboom Shiraz Mer. hos Min Købmand i 133 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 133 prisregistreringer har Silverboom Shiraz Mer. været markeret som tilbud 16 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 144 dage kan vi se følgende mønstre: Silverboom Shiraz Mer. har været på tilbud hos Min Købmand i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.