
Min Købmand
Anecoop S. Coop.
Vida Vina Tendida Rose
75 cl
80,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi260 kJFedt0,5 gSukker8,4 gProtein0,5 g
| Energi | 260 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0,5 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 8,6 g |
| - heraf sukkerarter | 8,4 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 11%
- Kulhydrat
- 84,2%
- Protein
- 4,9%
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · Min Købmand75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · Spar75 cl100,00 kr133,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Reserva Rosé · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vida Vina Tendida Rose hos Min Købmand koster 60.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 152 dage. Gennemsnitsprisen for Vida Vina Tendida Rose hos Min Købmand er 52.21 kr og varierer fra 30.00 kr til 60.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 152 dage har Goma registreret prisdata for Vida Vina Tendida Rose hos Min Købmand i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Vida Vina Tendida Rose været markeret som tilbud 14 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 9% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 152 dage kan vi se følgende mønstre: Vida Vina Tendida Rose har været på tilbud hos Min Købmand i juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 22 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.