Min Købmand
Finca Las Pinas
*everyday Wine Tempra. 14
300 cl
Tilbuddet udløber i dag
36,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- *everyday Wine Tempra. 14 · Min Købmand300 cl109,00 kr36,33 kr/liter
- Everyday Wine Tempran. 14 · Spar300 cl140,95 kr46,98 kr/liter
- Everyday Wine Tempran. 14 · MENY300 cl149,95 kr49,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
*everyday Wine Tempra. 14 hos Min Købmand koster typisk 140.95 kr, men er lige nu på tilbud til 109.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for *everyday Wine Tempra. 14 hos Min Købmand er 129.82 kr og varierer fra 99.00 kr til 141.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for *everyday Wine Tempra. 14 hos Min Købmand i 128 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 84% af tiden. Ud af de 128 prisregistreringer har *everyday Wine Tempra. 14 været markeret som tilbud 42 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: *everyday Wine Tempra. 14 har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. *everyday Wine Tempra. 14 er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.