Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- *everyday Wine Tempra. 14 · Min Købmand300 cl109,00 kr36,33 kr/liter
- Everyday Wine Tempran. 14 · Spar300 cl140,95 kr46,98 kr/liter
- Everyday Wine Tempran. 14 · MENY300 cl149,95 kr49,98 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Everyday Wine Tempran. 14 hos Spar koster 140.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 415 dage. Gennemsnitsprisen for Everyday Wine Tempran. 14 hos Spar er 129.16 kr og varierer fra 99.00 kr til 140.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 415 dage har Goma registreret prisdata for Everyday Wine Tempran. 14 hos Spar i 365 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Everyday Wine Tempran. 14 været markeret som tilbud 126 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 35% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 415 dage kan vi se følgende mønstre: Everyday Wine Tempran. 14 har været på tilbud hos Spar i januar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 25 dage mellem hver tilbudsperiode. Everyday Wine Tempran. 14 er ofte på tilbud (35% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.