
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Skyllemiddel Outdoor Fresh · Bilka850 ml20,00 kr23,53 kr/liter
- SKYLLEMIDDEL · REMA 1000850 ml24,75 kr29,12 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · Kvickly850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · MENY850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · SuperBrugsen850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let · Wolt Market850 ml33,95 kr39,94 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Min Købmand850 ml34,99 kr41,16 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Dun-let Outdoor Fresh hos Min Købmand koster 34.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 69 dage. Gennemsnitsprisen for Dun-let Outdoor Fresh hos Min Købmand er 30.11 kr og varierer fra 20.00 kr til 34.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 69 dage har Goma registreret prisdata for Dun-let Outdoor Fresh hos Min Købmand i 66 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 66 prisregistreringer har Dun-let Outdoor Fresh været markeret som tilbud 22 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 33% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 69 dage kan vi se følgende mønstre: Dun-let Outdoor Fresh har været på tilbud hos Min Købmand i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Dun-let Outdoor Fresh er ofte på tilbud (33% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 22 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.