
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Skyllemiddel Outdoor Fresh · Bilka850 ml20,00 kr23,53 kr/liter
- SKYLLEMIDDEL · REMA 1000850 ml24,75 kr29,12 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · Kvickly850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · MENY850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · SuperBrugsen850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let · Wolt Market850 ml33,95 kr39,94 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Min Købmand850 ml34,99 kr41,16 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Dun-let Outdoor Fresh hos Spar koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 20. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 73 dage. Gennemsnitsprisen for Dun-let Outdoor Fresh hos Spar er 28.91 kr og varierer fra 20.00 kr til 30.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 73 dage har Goma registreret prisdata for Dun-let Outdoor Fresh hos Spar i 72 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 72 prisregistreringer har Dun-let Outdoor Fresh været markeret som tilbud 16 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 22% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 73 dage kan vi se følgende mønstre: Dun-let Outdoor Fresh har været på tilbud hos Spar i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Dun-let Outdoor Fresh er ofte på tilbud (22% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.