Wolt Market
Dun-let
Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let
850 ml
39,94 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
5% Cationic Surfactants. Perfumes,Lactic Acid,Hexamethylindanopyran,Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes,Amyl Salicylate,Citronellol,Hexyl Cinnamal,Linalool.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Skyllemiddel Outdoor Fresh · Bilka850 ml20,00 kr23,53 kr/liter
- SKYLLEMIDDEL · REMA 1000850 ml24,75 kr29,12 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · Kvickly850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · MENY850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- DUN-LET OUTDOOR FRESH 850 ML · SuperBrugsen850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Spar850 ml29,95 kr35,24 kr/liter
- Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let · Wolt Market850 ml33,95 kr39,94 kr/liter
- Dun-let Outdoor Fresh · Min Købmand850 ml34,99 kr41,16 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let hos Wolt Market koster 33.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 94 dage. Gennemsnitsprisen for Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let hos Wolt Market er 30.71 kr og varierer fra 25.00 kr til 33.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 94 dage har Goma registreret prisdata for Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let hos Wolt Market i 98 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 98 prisregistreringer har Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let været markeret som tilbud 7 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 94 dage kan vi se følgende mønstre: Skyllemiddel Outdoor Fresh, Dun-let har været på tilbud hos Wolt Market i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det er 31 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.