Netto
Jean-Marie Garnier
Blanc de Blancs Brut
75 cl
82,60 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blanc de Blancs Brut · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Blanc de Blancs Sélection du Sommelier · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Blanc de Blancs Sélection du Sommelier · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blanc de Blancs Brut hos Netto koster 61.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Blanc de Blancs Brut hos Netto er 55.16 kr og varierer fra 39.00 kr til 61.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Blanc de Blancs Brut hos Netto i 504 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Blanc de Blancs Brut været markeret som tilbud 63 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 17% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Blanc de Blancs Brut har været på tilbud hos Netto i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 31 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 62 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.