Netto
Velsmag
Hakket oksekød 4-7% fedt
0.8 kg
111,25 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Hakket oksekød 14-18% fedt · Netto0.8 kg74,95 kr93,69 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Netto0.8 kg89,00 kr111,25 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Bilka0.8 kg99,95 kr124,94 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Føtex0.8 kg99,95 kr124,94 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- HK. OKSEKØD 4-7% · REMA 1000350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Netto0.35 kg39,95 kr114,14 kr/kg
- (dp) netto hk oksekød 4-7% 350g fp · Netto0.35 kg39,95 kr114,14 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7 % fedt · Bilka0.35 kg44,95 kr128,43 kr/kg
- Gs Hakket Oksekød 4-7% · Spar400 g45,66 kr114,15 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7 % fedt · Føtex0.35 kg49,95 kr142,71 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% · Nemlig500 g57,07 kr114,14 kr/kg
- Hakket oksekød 400g 4-7%, Gestus · Wolt Market400 g62,95 kr157,38 kr/kg
- HK. OKSEKØD 4-7% · REMA 1000350 g64,95 kr185,57 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Bilka0.35 kg64,95 kr185,57 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% fedt · Føtex0.35 kg64,95 kr185,57 kr/kg
- Gs Hakket Oksekød 4-7% · MENY400 g64,95 kr162,38 kr/kg
- (dp) øgo hk. okse 4-7% 350g fp · Netto0.35 kg64,95 kr185,57 kr/kg
- Hakket Oksekød 4-7% Øko · MENY69,95 kr
- Hakket oksekød 4-7% øko. · Nemlig400 g75,28 kr188,20 kr/kg
- Hakket oksekød 2-7% fedt (OBS 1 dags holdbarhed) · Bilka0.7 kg85,00 kr121,43 kr/kg
- (dp) netto hk oksekød 4-7% 800g fp · Netto0.8 kg89,00 kr111,25 kr/kg
- Hakket oksekød 4-7% · Nemlig1 kg99,00 kr99,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Hakket oksekød 4-7% fedt hos Netto koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Hakket oksekød 4-7% fedt hos Netto er 109.60 kr og varierer fra 89.00 kr til 129.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Hakket oksekød 4-7% fedt hos Netto i 499 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Hakket oksekød 4-7% fedt været markeret som tilbud 28 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Hakket oksekød 4-7% fedt har været på tilbud hos Netto i marts, maj og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 60 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 132 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.