Netto
Øgo
Instant kaffe øko
100 g
Tilbuddet udløber i morgen
350,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Instant kaffe øko hos Netto koster typisk 39.00 kr, men er lige nu på tilbud til 35.00 kr, hvilket giver en besparelse på 10%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 20. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 164 dage. Gennemsnitsprisen for Instant kaffe øko hos Netto er 38.70 kr og varierer fra 35.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 164 dage har Goma registreret prisdata for Instant kaffe øko hos Netto i 163 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 163 prisregistreringer har Instant kaffe øko været markeret som tilbud 11 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 164 dage kan vi se følgende mønstre: Instant kaffe øko har været på tilbud hos Netto i juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 5 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 106 dage mellem hver tilbudsperiode.