
Spar
Bki Foods
Bki Extra Instant 100 G
100 g
Tilbuddet udløber i dag
240,00 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Frysetørret instant kaffe af kaffebønner fra ikke-EU lande.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Min Købmand100 g46,95 kr469,50 kr/kg
- Bki Extra Instant Kaffe · MENY100 g49,95 kr499,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cookie Dough instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bki Extra Instant 100 G hos Spar koster typisk 46.95 kr, men er lige nu på tilbud til 24.00 kr, hvilket giver en besparelse på 49%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 429 dage. Gennemsnitsprisen for Bki Extra Instant 100 G hos Spar er 43.07 kr og varierer fra 24.00 kr til 46.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 429 dage har Goma registreret prisdata for Bki Extra Instant 100 G hos Spar i 395 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bki Extra Instant 100 G været markeret som tilbud 64 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 429 dage kan vi se følgende mønstre: Bki Extra Instant 100 G har været på tilbud hos Spar i september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 53 dage mellem hver tilbudsperiode.