Netto
Amora
Gold instant kaffe
100 g
Tilbuddet udløber i morgen
290,00 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Frysetørret Arabica-kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gold instant kaffe hos Netto koster typisk 29.75 kr, men er lige nu på tilbud til 29.00 kr, hvilket giver en besparelse på 3%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 8. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 146 dage. Gennemsnitsprisen for Gold instant kaffe hos Netto er 29.70 kr og varierer fra 29.00 kr til 30.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 146 dage har Goma registreret prisdata for Gold instant kaffe hos Netto i 130 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 130 prisregistreringer har Gold instant kaffe været markeret som tilbud 5 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 146 dage kan vi se følgende mønstre: Gold instant kaffe har været på tilbud hos Netto i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 5 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Gold instant kaffe er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare.