Netto
Jolly
Cola
1.5 l
Tilbuddet udløber i morgen
11,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Cola · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Cola · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cola hos Netto koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 475 dage. Gennemsnitsprisen for Cola hos Netto er 8.84 kr og varierer fra 5.00 kr til 17.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 475 dage har Goma registreret prisdata for Cola hos Netto i 129 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 27% af tiden. Ud af de 129 prisregistreringer har Cola været markeret som tilbud 7 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 475 dage kan vi se følgende mønstre: Cola har været på tilbud hos Netto i september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag).