
SuperBrugsen
Moillard
MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
132,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Chardonnay · Netto37.5 cl20,00 kr53,33 kr/liter
- Chardonnay · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- AUSSIE RULES 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- SILVERBOOM CHARDONNAY · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Silverboom Special Reserve Chardonnay · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- YELLOW TAIL CHARDONNAY AU 75 CL 13% · 365discount75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Chardonnay · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Reserva Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Third Chardonnay · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% hos SuperBrugsen er 105.02 kr og varierer fra 99.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% hos SuperBrugsen i 42 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 42 prisregistreringer har MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% været markeret som tilbud 42 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 376 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 380 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). MOILLARD CHABLIS BOURGOGNE FR 75CL 12,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.