
SuperBrugsen
Paris
PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5%
3 l
Tilbuddet udløber i dag
33,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% · SuperBrugsen3 l99,00 kr33,00 kr/liter
- PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% · Kvickly3 l99,00 kr33,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 210 dage. Gennemsnitsprisen for PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% hos SuperBrugsen er 104.83 kr og varierer fra 99.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 210 dage har Goma registreret prisdata for PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% hos SuperBrugsen i 36 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 17% af tiden. Ud af de 36 prisregistreringer har PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% været markeret som tilbud 36 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 210 dage kan vi se følgende mønstre: PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 212 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 216 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PARIS SEDUCTION WHITE FR 3 L BIB 11,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.