
SuperBrugsen
Diplom
DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
264,29 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% · Kvickly70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- Mantuano rom · Bilka70 cl229,00 kr327,14 kr/liter
- Mantuano rom · Føtex70 cl229,00 kr327,14 kr/liter
- Diplomatico Mantuano Rom · MENY70 cl229,95 kr328,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% hos SuperBrugsen koster 185.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 203 dage. Gennemsnitsprisen for DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% hos SuperBrugsen er 187.55 kr og varierer fra 185.00 kr til 189.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 203 dage har Goma registreret prisdata for DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% hos SuperBrugsen i 22 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 22 prisregistreringer har DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% været markeret som tilbud 22 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 203 dage kan vi se følgende mønstre: DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% har været på tilbud hos SuperBrugsen i marts, april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 205 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 209 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). DIPLOMÁTICO MANTUANO ROM 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.