
SuperBrugsen
Harboe
HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0%
198 cl
Tilbuddet udløber i dag
11,11 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- Classic 0,0% · Netto1.98 l27,00 kr13,64 kr/liter
- Harbø Classic 0,0% 6x33cl · MENY198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% 6x33cl · Spar198 cl34,82 kr17,59 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Tuborg TWIST m. grapefrugt alkoholfri · Netto0.33 l4,00 kr12,12 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Netto0.33 l4,20 kr12,73 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Classic 0,0% · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Tuborg Classic 0,0% alkoholfri · Føtex0.33 l4,75 kr14,39 kr/liter
- NORDIC PILSNER · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- GRØN TUBORG · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG TWIST · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG TWIST · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Royal Classic 0,0% (dåse) · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- ROYAL CLASSIC · REMA 100033 cl6,54 kr19,82 kr/liter
- Heineken 0,0% (dåse) · Nemlig0.33 l6,88 kr20,85 kr/liter
- Royal Classic 0,0% alkoholfri · Bilka0.33 l7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic 0,0% alkoholfri · Føtex0.33 l7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic 0,0% alkoholfri · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg NUL alkoholfri · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Carlsberg Nordic Pilsner · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Heineken Pilsner alkoholfri · Netto0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- Tuborg NUL alkoholfri · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg TWIST m. grapefrugt alkoholfri · Bilka0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% hos SuperBrugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 287 dage. Gennemsnitsprisen for HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% hos SuperBrugsen er 21.44 kr og varierer fra 20.00 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 287 dage har Goma registreret prisdata for HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% hos SuperBrugsen i 39 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 39 prisregistreringer har HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% været markeret som tilbud 39 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 287 dage kan vi se følgende mønstre: HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, april, juni, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 289 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 293 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). HARBOE CLASSIC 6X33 CL DS 0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.